LANDİ LPG

LANDİ SIRALI SİSTEM KALİBRASYON ve BAKIMI YAPILIR. TAM OTOMATİK MAKİNALARDA GAZ ENJEKTÖRLERİ TEMİZLENİR..

landi-lpg-logo-01

ÇELİK MOTOR GÜVENCESİYLE İTALYAN DEVİ LANDİ LPG SİSTEMLERİ İSTANBUL BAYİSİ

Landi Sgi Sıralı enjeksiyon sistemi;

Landi Nsi Sgi Sıralı Enjeksiyon Sistemi şu parçalardan oluşur: Buharlaştırıcı, filtre, Enjektör, Ecu, Geçiş anahtarı,Şamandıra ve Araca bağlantı  için Tesisat kabloları ve Hızlı bir kalibrasyon İşlemi vardır, Landi Lpg kitleri çok basit ve Kısa Montaja sahiptir.
Landi  ECU ;Aracınızın ölçülen benzin enjeksiyon sürelerine göre Gaz enjektörlerini ve Gaz enjeksiyon sürelerini bir kez ayarlar. Su sıcaklığı, gaz sıcaklığı ve gaz basıncı gibi Diğer bilgiler, yakıt değiştirme, benzin gaz ters değiştirme, gaza geçişi yönetmek için kullanır.
Landi sistemler Kişisel bilgisayarlar palm bilgisayarlar ile her ortamda ayarlanabilir.

landi-sistem-02

LPG Venturi Karbüratörlü Tek Noktalı Sistemler;

Karbüratör araçlar için anahtar, regülatör,Mikser,selonoid valfler Venturi Sistemi Meydana Getirir.
Yakıt enjeksiyonlu araçlar da katalitik konvertör ile araçlar için Tesisat Kabloları ve Lambda kontrol ekü emülatörleri Var.

landi-sistem-03

Şirket Profili ;

Landi Oto Gaz Cihazları ve Cng Cihazları 70 yılın Tecrübesidir.
Landi RENZO sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir, araç teknolojisi ve mevzuat ile yan yana kalmakta son derece kararlıdır.
Landi Oto Gaz Ve doğal gaz Tüm motorlu araçlar için geçerli bir alternatif yakıt olarak tüm dünya pazarlarında Ürünlerini pazarlamaktadır.

Landi Oto Gaz Cihazları tarihçesi;

1939 yılında Medardo Landi içten yanmalı motorlar için ilk doğal gazla çalışan regülatörü icat etti.
O günlerde önemli bir ürün icat olduğunu, "endüstriyel patent hakları" başvurusunda Bilim adamları Kabul etti. Ertesi yıl Kurumlar Bakanlığı tarafından icadının üretimi için yetki verildi. 1941 yılında yaptığı ürün Sanayi Bakanlığın da özel izin aldı. Aynı yıl Medardo Landi Ulusal Doğal Gaz Enstitüsü tarafından düzenlenen, ilk "Doğal Gaz Fuarı" na katıldı.
nihayet iki yıl başvuru sonrasında, 1941 yılında doğal gaz regülatörü için bir endüstriyel patent verildi önce bürokrasi ile uğraşmak zorunda kaldı.
Landi ürünleri giderek daha yaygın olarak takdir edildi: üretimini artırılarak,daha fazla personel işe aldı. Piazza S. Paolo, daha büyük bir tesise taşındı.
Medardo Landi ( 53 )öldüğünde 1955 yılında şirketin ciddi bir gerileme yaşadı. Şirket daha sonra kızı tarafından Ve dul eşi Virginia, tarafından yönetildi. Ailece devam etmek enerji bulmayı başardılar.
O dönemde Avrupa'da Ortak Pazar hala bir rüyaydı. Ancak 1958 yılında Avrupa'da regülatör satışı için Hollanda'nın Den Hartog Şirketi ile bir anlaşma yapan Landi için: Daha sonra Hollanda'da Landi-Hartog ortaklığı Kurulmuştur.
1969 yılında çok yenilikçi bir regülatör İmal edildi: Hartog regülatör. Bu regülatöre dünyanın dikkatini Landi Çekti. Hatta prestijli Japon otomobil üreticisi Mitsubishi Japonya Landi ürünleri satmaya başladı.
80'lerin başında ise şirketin önemli dönüşümlerinden bir dizi yapıldı: Yeni binalar, daha fazla boyut ve fonksiyonları için uygun şirketin şimdiki ve gelecek. Şirket, anonim şirket bir ortaklıktan, kendi hukuki statüsünü değiştirdi.
1985 yılından bu yana Landi kendi pazarlama organizasyonu ile uluslararası pazarlarda bağımsız çalışıyor.
Landi Oto Gaz Cihazları şimdi Landi Renzo marka, LPG ve Otomotiv uygulamaları için doğal gaz sistemleri alanında dünyanın lider üreticisi haline gelmiştir.

ENJEKTÖR TEMİZLİĞİ 

LANDİ Autogas Lpg Tamir ve Ayarı Yapılır.

Murat Usta 0543 668 17 97

YUKARI