LPG ENJEKTÖRLERİNİ TEMİZLETMENİN FAYDASI NEDİR?

FAYDASI NEDİR?

Filtre değişimi genellikle 10000 km.de yani zamanında yapılan araçlarda 50000 km. randımanlı açıp kapama yapan lpg enjektörleri 10000 km. bakımı yapılmayan veya ihmal edilen araçlarda gaz filtresi içi yağ pislik ve toksit maddeler ile dolmakta ve dolan filtre içindeki maddeleri gayet temiz olması gereken gaz enjektörlerine göndermektedir. aracın rolantide düzgün çalışmasını imkansız hale getirmektedir.aynı zamanda püskürtme aralıklarını uzun hale getirdiği için yakıt tüketiminide doğal olarak arttırmakta ve çekişi düşürmektedir işte bu sebepten dolayı gaz enjektörlerinizi her yıl temizletmeniz ekonomi ve sürüş keyfi bakımından zorunlu hale gelmektedir.
Aşağıda resimlerini gördüğünüz temizleme ve test cihazı ile hem otomatik olarak temizleme hemde test cihazına bağlayarak püskürtme milisaniyelerini görerek olası arızalı enjetörleri tespit imkanımız var.
size uygulamalı olarak temizlenmeden ve temizlendikten sonraki durumunu gösteren resimleride aşağıda ekledim görün ve kararı siz verin.

LPG ENJEKTÖR TEMİZLEME VE TEST ÜCRETİ 50 LİRADIR. ENJEKTÖRLERİNİZİ SÖKÜN KARGO İLE YOLLAYIN SİZE TEMİZLENMİŞ VE ONARILMIŞ OLARAK YOLLAYALIM.

YUKARI