ALDESA LPG

ALDESA SIRALI SİSTEM KALİBRASYON ve BAKIMI YAPILIR. TAM OTOMATİK MAKİNALARDA GAZ ENJEKTÖRLERİ TEMİZLENİR..

40 yılın tecrübesiyle Aldesa Otogaz sistemleri gerçekten üstün özellikleri olan yüzde yüz Türk Malı 2 yıl garantilidir.
Peki Aldesa' nın farkı nedir ?
Bunu başlıca 5 ana Maddede sıralayabiliriz;
1- Enjektörleri 2ohm Olup, Tamamen Sessiz Ve Yüksek Hızdadır, Örneğin 3 ohm' la çalışan diğer italyan ve yerli
markalardan %35 daha yüksek hızdadır ve performanslı motorlara uygundur. En az sarfiyat en yüksek hız ile çalışır.
2- Aldesa'nın Üretimi Olan Multivalf (şamandra) Gerçekten Son derece sorunsuz olup yabancı rakiplerine gözdağı vermektedir.paslanma, gaz almama sorunları yoktur ! tanktaki gazın miktarını tam göstermede bir numaradır.
3- Aldesa regülatör prinç dirsekli olup zaman içersinde su eksiltme gibi bir soruna yol açmaz gaz basıncını düşürmez ve teklemelere yol açmaz.
4- Aldesa'nın Kullandığı lpg İnterface yazılımı son derece gelişmiş olup her koşulda sorunlu araçlarda kolayca ayar yapılabilmektedir.
5- Markanın Arkasındaki Kurumsal Yapı ve Son Kalite kontrol'e Verilen Büyük Önem bizzat benim fabrikada gördüğüm ve kesin ikna olduğum kalite ve sorunsuzluk prensibi ile gerçekten türkiyenin gururu olmuştur.

İşte Harika SGİ Sıralı Lpg Sistemi Aldesa..

aldesa-lpg-01

Aldesayı Aldesa Yapan Harika Karbüratörlü Otogaz sistemi..

aldesa-lpg-02

Aldesayı Tanıyalım..

aldesa-lpg-03

Aldesa Otogaz Sistemleri, 40 yılı aşkın süredir imalat sektöründe bulunan sanayici bir ailenin şirketler grubunda yer almaktadır.
Grubun ilk şirketi 1964 yılında kurulan Üçay Madeni Eşya Tic. Ltd. Şti.; Türk Demirdöküm, Gazal, İpragaz gibi sanayi devlerine radyatör nipeli, LPG tüp kolereti gibi ürünler imal etmiştir.
1965 yılında Peksan Pres Döküm Sanayi adıyla kurulan ikinci firma, metal dövme konusunda faaliyet göstermeye başlamış ve imalat sanayiine yönelik çeşitli üretimler yapmıştır.
1974 senesinde faaliyet geçen Misaş Metal İmalat San. A.Ş. otomotiv sanayiine yönelik üretim amacıyla kurulmuştur. Şirket, Tofaş (Fiat Türkiye), Renault, Otosan (Ford Türkiye), Chrysler, Uzel gibi otomotiv firmalarına benzin ve mazot otomatiği üretimi yapmıştır. 1976 senesinde otogaz dönüşüm sistemlerine yönelik ilk Ar&Ge çalışmaları da gene bu firma tarafından başlatılmış ve 1978 yılında ilk Türk malı LPG dönüşüm sistemi hayata geçirilmiştir.
1992 senesinde Peksan Pres Döküm San. ve Misaş Metal İmalat San. A.Ş.'nin birleştirilmesine karar verilmiş ve Aldesa Otogaz Sistemleri adıyla alternatif yakıt sistemleri üretimine yönelik olarak faaliyet göstermesi hedeflenmiştir.
Aldesa Otogaz Sistemleri 1992-1994 dönemini oto LPG dönüşüm sistemleri üzerine Ar&Ge ağırlıklı çalışarak geçirdikten sonra 1995 senesinde yenilenmiş otogaz dönüşüm sistemini piyasaya sürmüştür. Bu tarihten itibaren grubun lokomotif şirketi haline gelen Aldesa Otogaz Sistemleri ISO 9001, ECE-R 67, ECE-R 67-01, R 115 gibi kalite sertifikalarını almıştır. 1999 senesinden beri otogaz dönüşüm sistemlerini ihraç eden firma halen 5 kıtada 40'ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.
2001 yılından itibaren Ar&Ge faaliyetlerine başlanan CNG dönüşüm sistemleri de 2007 senesinde firmanın ürün gamındaki yerini almıştır. Aldesa Otogaz Sistemleri, LPG ve CNG otogaz dönüşüm kitlerinin karbüratörlü ve enjeksiyonlu tüm modellerini ve Sıralı Sistem çeşitlerini de üretmektedir.
Grup ayrıca 2000 yılndan beri Mikronet Elektronik'in stratejik ortağı, 2003 yılında faaliyete geçen Optimum Eko Teknoloiler ve 2007 yılında kurulan Innotra Kimyasal Çözümler Tic. Ltd. Şti'nin kurucu ortağıdır. Grubun ilk şirketi Üçay Madeni Eşya halen metal dövme konusunda üretim yapmakta, Aldesa İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ise 2006 senesinden bu yana pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir

ENJEKTÖR TEMİZLİĞİ

ALDESA Autogas Lpg Tamir ve Ayarı Yapılır.

Murat Usta 0543 668 17 97

YUKARI